AHA Peeling

AHA Peeling

Proč přijít na AHA Peeling?

Pomoc s hyperpigmentací

Řešení pro pleť s akné a jizvičkami

Vyhlazení a vypnutí vrásek

Co je AHA Peeling?

Toužíte po okamžité revitalizaci, regeneraci a celkovém zlepšení pleti? Zkuste náš AHA Peeling!

AHA Peeling (můžete také znát jako „loupací kúru“ nebo ošetření ovocnými kyselinami) je salonní procedura, během které na pleť nanáším ovocné AHA kyseliny, které naruší horní vrstvu pokožky a díky tomu dochází k pronikání prospěšných a účinných látek do jejích hlubších vrstev. U mě v salonu se ovšem nemusíte bát olupování nebo snad popálení kůže. AHA Peeling, se kterým pracuji, obsahuje kyselinu glykolovou, s nejmenší a nejúčinnější molekulou mezi ovocnými kyselinami, díky které můžeme aplikovat nižší koncentrace, ale dosahovat stejných výsledků. Navíc, pokud je klientka pečlivá v rámci domácí péče, je zaručen co nejlepší možný výsledek. A vzhledem k tomu, že není vhodné po proceduře vystavovat pleť přímému slunečnímu záření, je pro toto ošetření období podzimu a zimy přímo ideální!

Průběh procedury

Pokud plánujete AHA Peeling, nejprve doporučuji klasické kosmetické ošetření (zejména čištění) a poté je možné začít docházet pouze na kúru aha peelingu jednou za 3-5 dnů. Při zvolené intenzivní kůře se dochází na ošetření 2-3krát týdně. Po poslední kůře je vhodné se opět objednat na klasické kosmetické ošetření pro dodání maximální hydratace pleti. Na prvním sezení aplikuji 10% koncentraci AHA Peelingu na 10-15 minut. Pokud je vše v pořádku, další návštěvy se postupně koncentrace zvyšuje na 20 %, a poté na 30 %. Pokud se jedná o více jak 3 ošetření, zůstáváme u 30% koncentrace a prodlužujeme čas působení. Poté pokožku neutralizuji pleťovou vodou, aplikuji vhodně zvolené liposomální sérum, ampuli a masku.

Cena procedury

Celá procedura trvá cca 40 minut a cena ošetření se pohybuje v rozmezí od 600-890 Kč.

Pro jaký typ pleti je procedura vhodná

Tento typ ošetření je ideální pro pokožku trpící na akné, mastnou pleť s rozšířenými póry, dále k eliminaci jemných vrásek, zlepšení vzhledu hyperpigmentací (pokud jsou čerstvé), ale také k okamžité revitalizaci pleti (např. pokud se chystáte na svatbu nebo jinou mimořádnou událost a potřebujete rychlý efekt). Celkově dochází ke zlepšení stavu pokožky, jejímu zjemnění na povrchu (mizí stroupky, vyhlazují se jizvičky) i opticky (zjemnění kontur a rysů). Každé ošetření, stejně tak AHA Peeling, vždy přizpůsobuji stavu a potřebám dané pleti. Dle toho volím i vhodné účinné látky, aby pleť i moje klientka byly maximálně spokojené.